Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

A reveure Joan!

A reveure Joan!

La història d’Es Liceu és extensa i ha permès compartir moltes experiències a les persones que hem tengut la sort de formar-hi part. De la mateixa manera, després de prop de 44 anys de vida, la quantitat de persones que han contribuit en enriquir la comunitat educativa de la coooperativa ha estat també diversa.

De vegades, emperò, hi ha persones que deixen una petjada emocional especial.

Na Miss Free ha estat una persona molt estimada a la nostra comunitat durant els darrers anys, el passat divendres 31 de maig li vàrem preparar una petita despedida on tot l’alumnat va poder despedir-se d’ella.

I na Joan, ens ha escrit una carta per agraïr tots aquests anys:

Esperam trobar-te de nou al camí!

Tags: