Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Acomiadament 23 de juny

Acomiadament 23 de juny

El passat dijous, 23 de juny, vàrem rebre la visita d’en Víctor Uwagba. Ens va traslladar al meravellós món dels contes amb un recorregut per històries d’origen africà al ritme dels djembés; la dansa i la música tradicional i una posada en escena espectacular que ens va deixar bocabadats. 

A més, els grups de 6è d’educació infantil varen gaudir pujant a l’escenari per fer un merescut i especial acomiadament a la seva etapa per infantil. Per això, els altres infants, així com alguns familiars dels alumnes de 6è, hi van assistir cantant la cançó “Vine a la festa” adaptada de “Els Pets”.

Aquest final de curs, ha estat una nova oportunitat per recuperar novament un espai de trobada amb vosaltres, famílies, per compartir aquest moment de cloenda i les emocions que l’acompanyen. Al següent enllaç i trobareu un petit tast del que vàrem viure juntes: àlbum de fotos 23 de juny.

Moltes gràcies i molt bon estiu!!!

Si clicau damunt la imatge, accedireu a l’àlbum complet.