Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Acte de graduació dels alumnes de FP, i d’agraïment a les empreses col·laboradores de pràctiques

vertical(0)

Acte de graduació dels alumnes de FP, i d’agraïment a les empreses col·laboradores de pràctiques

El passat divendres 23 de juny es va fer l’acte de Graduació dels alumnes de FP, als quals els vam donar la tradicional brúixola que els orienti a l’aventura de la vida, que ells ja iniciaren fa uns anys, donat que es tracta de nivells post-obligatoris.

Vàrem rebre la visita de representants de les empreses on hem tingut alumnes en pràctiques, als quals es va fer entrega d’un diploma i un petit detall, i després van visitar el centre i van conèixer els projectes de futur que tenim.

 

 

 

Tags: