Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Agradable vetllada dels Amics de les cooperatives

vertical(0)

Agradable vetllada dels Amics de les cooperatives

Vegeu-ho a la web de la UCTAIB

Avui vespre. a final de curs escolar he fet la II trobada d’Amics de les cooperatives . Dins un ambient amical hem gaudit d’un fantàstic microteatre a càrrec de Vicka Durán i Lucía Sánchez amb l’obra“Coses que no t’he contat”.
Després hem gaudit d’una picada cooperativa entre amics. Aquesta, és la forma d’agrair la UCTAIB la vostra fonamental ajuda que ens ha ajudat ha passar aquests anys de crisi.
Volem agrair la presència com amics de les cooperatives d’en Pere Carrió, president del Consell Escolar Autonòmic de les Illes Balears i de Isabel Castro, Directora general de Treball, d’Economia Social i de Salut.
Moltes gràcies !!!!

Tags: