Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Cap a Batxillerat

Cap a Batxillerat

Bon dia famílies!

Després d’acabar 4t d’ESO sorgeixen molts dubtes, sobretot en els itineraris que ha de seguir l’alumnat.

Una de les opcions a seguir, és el batxillerat, començar-lo representa un pas significatiu cap a un aprenentatge més profund i especialitzat, on tindran l’oportunitat d’explorar noves matèries i desenvolupar habilitats essencials per al seu futur.

Durant aquests dos anys, podran aprofundir en àrees com les ciències, les humanitats, les matemàtiques i les arts, entre d’altres, ampliant així la seva base de coneixements i preparant-se per a l’educació superior o el món laboral.

Aquí vos deixam la presentació de la reunió que vàrem fer el passat dimecres amb tota la informació relativa al batxillerat:

Tags: