Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Convocatòria Erasmus+ CFGM Cures auxiliars d’infermeria

Convocatòria Erasmus+ CFGM Cures auxiliars d’infermeria

Per alumnes recent titulats en Cicles Formatius Grau Mitjà en Cures Auxiliars d’Infermeria, per a realitzar pràctiques a empreses de la UE, en el marc del Projecte Euro FP Balears V(2019-1-ES01-KA102-063739)

El centre Es Liceu promou projectes de mobilitat per aproximar la dimensió i la realitat europea, en els seus àmbits educatius i productius, als ensenyaments de formació professional de grau mitjà.

L’objectiu de la convocatòria és oferir l’oportunitat als alumnes recent titulats de CFGM Cures Auxiliars d’Infermeria de realitzar part de la seva formació en centres de treball d’un país estranger.Aquí trobareu tota la informació

Tags: