Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Convocatòria Erasmus+ CFGM Sistemes microinformàtics i xarxes – FPB Informàtica i comunicacions

Convocatòria Erasmus+ CFGM Sistemes microinformàtics i xarxes – FPB Informàtica i comunicacions

Els alumnes que esteu cursant el segon curs del CFGM Sistemes microinformàtics i xarxes o de FPB Informàtica i comunicacions, ja podeu sol·licitar una beca Erasmus+ per realitzar el mòdul de formació en centres de treball a un país estranger.

El mòdul FCT (formació en centres de treball) es pot realitzar íntegrament a l’estranger o només una part. Per poder optar a la beca heu de descarregar la convocatòria i emplenar la sol·licitud i el formulari que trobareu al site de Erasmus de l’escola.

Per qualsevol dubte podeu contactar: erasmus@esliceu.com

Tags: