Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Diagnòstic sobre el benestar

Diagnòstic sobre el benestar

Des de la Direcció d’Infància i Famílies de l’Institut Mallorquí d’Afers Socials (IMAS) s’ha impulsat un diagnòstic participatiu amb infants i adolescents sobre el seu benestar, per elaborar el primer pla insular d’infància i adolescència de Mallorca.

El nostre alumnat, a partir de 5è de primària, ha particpat en l’estudi

La recerca se centra en àmbits com educació, salut, oci, esports, participació, diversitat, mobilitat, espais públics… i en diferents nivells, família, escola, comunitat. 

Aquí podeu consultar els resultats de les dades recollides a partir de la participació de 1.335 infants i adolescents, 3.148 famílies, 122 professionals de l’administració pública i 38 representants d’entitats que fan feina amb infància i adolescència a Mallorca.

Etiquetes: