Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Es Liceu ”40 anys d’històries”

Es Liceu ”40 anys d’històries”

Estimada comunitat, després de molts mesos d’espera, arriba la publicació esperada per tothom, l’estrena virtual del nostre documental que vàrem encarregar a la productora EspaiTemps i ens ha fet amb molta cura, amor al projecte de l’escola i gràcies a molts documents multimèdia del nostre estimat company Albert Aguilera, al que no podrem agrair mai suficient el regal que ens ha fet durant tants anys amb la càmera a la mà.

I sense menys preambuls aquí el teniu perquè el pogueu disfrutar en família, amics, antics companys de classe o sols a casa, nosaltres l’hem gaudit molt i ara volem contar aquests 40 anys d’històries amb tots vosaltres.