Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Es Liceu guanya el premi local a la rua de Marratxí 2019

Es Liceu guanya el premi local a la rua de Marratxí 2019

ENHORABONA!
Una vegada més, ha tornat a ser un èxit. Èxit de participació, d’il·lusió, d’alegria… però, sobretot, ha estat un èxit compartir aquest moment en comunitat.
No ens referim només a la fabulosa Rua de Marratxí el jurat de la qual considerà oportú reconèixer la nostra aportació amb el premi local. La disfressa com a projecte d’aula, inclòs dins el projecte de centre, la idea, el disseny, la planificació i l’elaboració de la disfressa esdevé un procés de col·laboració amb les famílies, coordinat per l’equip docent i amb el protagonisme de les nines i dels nins que es fan seu aquest moment en què comprovem com famílies i escola caminam junts.
Gràcies per tota la implicació i l’entusiasme que heu demostrat en aquesta experiència que fa créixer

Us deixem també un vídeo d’IB3 sobre l’esdeveniment.

Tags: