Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Ja tenim la mascota de les XX Olimpíades Es Liceu, Marratxí 2023

Ja tenim la mascota de les XX Olimpíades Es Liceu, Marratxí 2023

Aquestes setmanes el nostre alumnat de segon, quart i sisè de primària han fet els dibuixos de les possibles mascotes olímpiques per a les nostres tan enyorades olimpíades infantils. D’altra banda, l’alumnat de primer, tercer i cinquè s’encarregaren d’exercir de jurat i votar aquelles que més els hi havien agradat, una tasca gens fàcil per la qualitat i el gran nivell dels dibuixos que s’han realitzat.

Avui, amb l’ajuda d’un grup d’alumnes de secundària, hem fet el recompte de vots i ja tenim guanyador/a i finalistes!!!

El dibuix més votat ha estat el de n’ALÍCIA AMENGUAL de sisè, seguit del de na CANDELA de quart i el d’en JOAN GONZÁLEZ de sisè.

Enhorabona  a tots/es els participants!!!