Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Naroa Molina campiona del Comarcal Raiguer-Tramuntana

Naroa Molina campiona del Comarcal Raiguer-Tramuntana

Naroa Molina, com a millor fèmina, s’ha classificat per a la final escolar d’escacs, categoria sub 10, a celebrar el proper dia 24 de març a Maria de la Salut.

Gran actuació del grup de jugadors de l’escola en aquesta categoria, 10 participants d’un total de 22, destacant Pau Muñoz que va estar molt a prop de classificar-se en quedar quart; Ricard Cerdà assolí la cinquena posició.

La resta de jugadors que conformaren el grup van ser Amable Arroyo, Izan Castilla, Sergi Follack, Xavier Barbero, Lucas Estévez, Eloy Leiva i Miquel Oliver. Enhorabona a tots, especialment a na Naroa, a qui desitjam sort i encerts a la final.

Tags: