Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

En Manuel Bauzá Ramis ens fa la portada d’aquest curs 22-23

En Manuel Bauzá Ramis ens fa la portada d’aquest curs 22-23

Fa quatre cursos que iniciàrem la col·lecció “Joves artistes Es Liceu”, on es proposà a joves talents, creadors i artistes plàstics, i que són ex-alumnes de la nostra escola, dissenyar la portada de l’agenda escola.

Enguany, la portada l’ha realitzada Manuel Bauzá Ramis. El passat dimarts 29 de novembre va venir a veuren’s i vàrem poder fer-li entrega de la seva obra, perllongant així, el sentiment de pertinença a la comunitat educativa d’Es Liceu. Un sentiment que uneix als ex-alumnes que en trobar-se reviuen els valors que compartiren a l’escola.

Moltes gràcies Manuel per la teva fantàstica feina.

Trobareu més informació d’en Manuel a la seva plana web: manuelbauzaramis.com