Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Jornada de Portes Obertes FP

Jornada de Portes Obertes FP

Vos informam que el proper dijous 16 de maig a les 18:00h realitzarem una Jornada de Portes Obertes de Formació Professional, a on vos podreu informar sobre els cicles que s’imparteixen en el centre, la implantació de la nova llei de FP i com afecta al proper curs, procés d’admissió a la FP i a més podreu visitar les instal·lacions del centre i rebre tota la informació de cada cicle que pogueu estar interessats.

L’oferta formativa del centre Es Liceu és la que correspon al GRAU D, Dual de règim general segons la nova Llei de FP.

  • CFGB Informàtica i Comunicacions
  • CFGB Seveis Administratius
  • CFGM Sistemes Microinformàtics i Xarxes
  • CFGM Cures Auxiliars d’infermeria
  • CFGS Desenvolupament d’Aplicacions web
  • CFGS Educació Infantil

Per poder assistir a la jornada de portes obertes, és necessària confirmació d’assistència facilitant nom i cicle del qual es vol informació al telèfon 971600986 o al correu electrònic secretaria@esliceu.com.

Tags: