Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Senderisme en família!

Senderisme en família!

Vegeu-ho al lloc web de l’Educació Física.
 

A continuació podeu observar com alumnes, pares i mares, germans i germanes, amics i amigues… de la gran família d’ Es Liceu, gaudeixen anant d’excursió tots plegats!

DISSABTE 20 DE MAIG DE 2017

Uns 150 participants aproximadament ens hem aventurat tal dia com avui, gràcies al suport de l’AMIPA i un gran guia que ens tancava el grup (Toni Alcolea) a fer la Volta des General, entre Banyalbufar i Esporles ( fins al Port des Canonge).
A més ens ha acompanyat un bon sol tot el temps, que ens ha permés nedar i cel·lebrar com no podia ser d’una altra manera, el nostre 1r premi a la Rua de Marratxí, amb cava i ensaïmades!!! Tenim una illa que és una meravella 😉
https://goo.gl/photos/HQKNDWx2buyJ2khn6
si pitjau damunt aquesta imatge podreu veure més fotografies de la sortida
Tags: