Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

Gran Sorteig de les paneres de nadal dels alumnes de sisè de Primària

Gran Sorteig de les paneres de nadal dels alumnes de sisè de Primària

Amb gran alegria compartim amb vosaltres els resultats del sorteig de la panera de Nadal, destinat a recaptar fons per al nostre esperat viatge d’estudis. Després d’un emocionant procés de selecció, els números premiats són: 1045, 0330 i 0284.

Per tal de mantenir la transparència i la confiança, hem enregistrat un vídeo detallant cada pas del sorteig. Aquest vídeo està disponible per a tothom que vulgui veure com es va dur a terme aquest moment especial.

Agraïm de tot cor la vostra participació entusiasta i el vostre suport. 

Que tingueu unes bones festes de Nadal i un bon començament d’any!

Alumnat de 6è de primària