Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

XII Concert solidari cooperatiu

XII Concert solidari cooperatiu

El proper dimarts dia 9 de maig, al Teatre Prinicipal de Palma, tornam a participar al Concert Solidari Cooperatiu que la Unió de Cooperatives de les Illes Balears organitzava cada any fins que vengué la pandèmia.

Enguany, s’ha tornat a posar en marxa i Es Liceu hi participa al torn de les 18h amb la participació de les classes de 5è d’Educació Primària i 4t d’ESO que interpretaran junts la cançó “Alegria” d’Antònia Font.

La ong beneficiada en aquesta ocasió serà Una Possibilitat de Vida que és dedica a lluitar contra l’analfabetisme, perquè els infants de Myombwe puguin tenir una oportunitat per sortir de l’esclavatge que suposa la ignorància.

Es poden fer aportacions a la fila zero fent ingrés en aquest número de compte:

I pels que vulguin gaudir del concert, encara hi queda alguna entrada a la web del teatre: (Es Liceu participa al torn de les 18h)

Ja en queden ben poques!!