Envia el teu cv
Unió de Cooperatives de Treball de les Illes
Unió de Cooperatives de les Illes Balears

XIII Concert Cooperatiu Solidari

XIII Concert Cooperatiu Solidari

El proper dimarts 30 d’abril, al teatre principal de Palma, se celebrarà el tretzè concert solidari que la Sectorial d’Ensenyament de la Unió de Cooperatives organitza, juntament amb musicoop (grup cooperatiu de mestres de música).

Enguany, la recaptació del concert anirà destinada a l’associació AEFAT que té com a objectiu la sensibilització, investigació i buscar una millor qualitat de vida pels afectats per atàxia telangièctasi.

Malauradament les entrades pel nostre torn, el primer de les 17:30 h, ja estan exhaurides, però si algú té interès en aportar el seu granet d’arena, encara poden fer els seus ingressos a la fila zero.

Esperem que el concert sigui tot un èxit, ja que els alumnes de 5è d’EP i els de 4t d’ESO, fa molts mesos que assagen.

Tags: